Translate

Translate

Inni bohaterowie


Grace Bufford (ur. 3.09.2003, Londyn) - 10 lat. Młodsza siostra Rose, ubiera się jak chłopak i przyjaźni się tylko z nimi. Lubi dokuczać starszej siostrze. Po tajemnie podkochuje się w koledze z klasy - Mike'u. Nie potrafi się z tym uporać, a gdy chłopak podchodzi do niej to robi się spięta. Lubi jeździć na deskorolce oraz grać w piłkę nożną. Rodzice nie potrafią tego zrozumieć i starają się jak najbardziej "robić z niej dziewczynkę".


Waliyha Malik ( ur. 23.07.1998, Mumbaj) - 15 letnia siostra Zayna. Również nie cierpi mieszkać w pałacu, wolałaby być zwykłą dziewczyną. Wie, że brat też nienawidzi swoich królewskich korzeni. Jest odważna i sympatyczna. Lubi słuchać muzyki zagranicznej, czego jej nie wolno robić.


Doniya Malik ( 2.03.1991, Mumbaj) - 22 lata.Starsza siostra Zayna,nie długo wychodzi za mąż za syna indyjskiego premiera-Tajdzina,którego baardzo kocha.Nie przeszkadzają jej królewskie korzenie.Lubi mieszkać w pałacu i bywać na bankietach.Jest miła oraz dobroduszna.


Safaa Malik ( 13.09.2002, Mumbaj) - 11 lat. Siostra Zayna, uwielbia zakładać tradycyjne indyjskie suknie, biegać po pałacu pełnym wystroi indyjskich lub chodzić na bankiety. Kocha Indie i lubi tamtejsze zwyczaje. Uwielbia spędzać czas z bratem.Arash Kanisghan (31.05. 1995, New Delhi) - 18 lat. Córka indyjskiego premiera oraz siostra przyszłego męża Doniyi. Musi wyjść za mąż za Zayna, chociaż nie chce ślubu tak samo jak on. Lubi Malika, ale nic więcej. Próbują razem z Waliyhą i Zaynem wymyślić plan jak uniknąć małżeństwa. Dziewczyna chce wyjechać oraz tam zacząć wszystko od początku. Nie cierpi swoich korzeni, swojej rodziny. Jest wesoła, lubi projektować ubrania.Liam James Payne (29.08.1993, Wolverhampton) - 20 latek z Londynu. Poznał Arash w liceum i po czasie zakochał się w niej. Dziewczyna powiedziała mu o całej historii związanej z Indiami. Jest zakochany, więc nie wyda ukochanej. Uwielbia Leonę Lewis, na której koncercie był z Arash. Żyje bez nerki.


Colin Brian Santiago (12.11.2002, Londyn) - 11 lat. Młodszy brat Maggie. Lubi grać w piłkę nożną lub słuchać muzyki. Jest wesoły, koleżeński. Uwielbia Harrego. Często gra na komputerze, dobrze się uczy, najlepsze oceny ma z wf, angielskiego oraz przyrody.


Rodzice Zayna oraz jego sióstr. Tata - Yaser jest władcą Indii. Jest surowy i każe dzieciom przestrzegać wszystkich zasad. Ubiera tylko tradycyjne ubrania. Mama - Patricia - to królowa Indii. Nie jest rodowitą Hinduską, bo ma brytyjskie korzenie przez co jej dzieci mówią płynnie po angielsku.

2 komentarze:

  1. Nie chcę być ostra, ale zauważyłam błąd - najpierw jest napisane, że Arash ma brata, który jest przyszłym mężem Doniyi. A pod koniec, że jest jedynaczką. Już nie rozumiem, czy nie ma rodzeństwa, czy może ma brata ;/

    OdpowiedzUsuń
  2. Już zmieniłam :) Dzięki,że napisałaś! gdy poprawiałam bohaterów była 2 w nocy i to przeoczyłam. Odp. Arash ma brata,który jest mężem Doniy'i ;)

    OdpowiedzUsuń