Translate

Translate

Bohaterowie

Rosalie (Rose) Ann Bufford (15.03.1995, Londyn) - 19 lat. Urodzona w Londynie, dusza artystki. Uwielbia tworzyć, długo spać i słuchać muzyki. Jest bardzo uparta, zabawna. Ceni sobie szczerość. Od kilku miesięcy randkuje z Dylanem, który nie traktuje jej za dobrze. Nie ma też wspaniałych kontaktów z rodzicami.
Margaret (Maggie) Cassida Santiago (22.02.1995, Liverpool) - 19 lat. To najlepsza przyjaciółka Rose i dziewczyna Harrego. Chodzą do tego samego liceum. Maggie jest skryta, lecz potrafi się otworzyć, jeśli pozna kogoś lepiej. Uwielbia grać na gitarze i pisać wiersze. Ma młodszego brata - Colina.  Ma bardzo dobre kontakty z całą rodziną. Urodziła się w Liverpoolu, jednak mając 3 lata przeprowadziła się z rodzicami do Londynu.
Anne (Annie) Beth Richard (31.05.1994, Rzym) - 20 lat. Jest zabawna i otwarta. Nie ma za dobrych ocen w szkole. Marzy by zostać modelką. Lubi chodzić na imprezy, nosić obcasy oraz sukienki. Ubóstwia pokazy mody i magazyny o modzie.  Ma chłopaka - Louisa, którego poznała przez to, że był jej sąsiadem. Urodziła się we Włoszech, lecz w wieku 11 lat jej rodzice postanowili wyjechać do Anglii.


Maya Leach Mitchel (18.11.1994, Londyn) - 19 lat. Romantyczna i zwariowana dziewczyna. Uwielbia wszystko, co związane z makijażem i fryzjerstwem. Zna się na dobrym stylu. Nie ma chłopaka, ale przyjaźni się mocno z Niallem., który podoba jej się od roku, jednak ona nie potrafi mu tego powiedzieć.Zayn Javaad Malik (12.01.1994, Mumbaj)-20 lat. Pochodzi z rodziny królewskiej w Indiach. Mieszka w wielkim pałacu, ma trzy siostry. Nie cierpi tego, że nie długo zostanie królem, dlatego chce wyjechać i spróbować żyć jak normalny nastolatek. Rodzice każą mu ożenić się z córką indyjskiego premiera, ale on jej nie kocha. Ma w tajemnicy przed rodzicami kilka tatuaży. Interesuje się dobrymi samochodami.

Harry Edward Styles (1.02.1994, Holmes Chapel) - 19 lat. Romantyczny i miły chłopak z bogatej rodziny. Mieszka w Londynie, spotyka się z Maggie, którą bardzo kocha. Jest duszą towarzystwa, lubi żartować. Ma kilka tatuaży. \Louis William Tomlinson (24.12.1991, Doncaster) - 22 lata. Studiuje prawo. Jest zabawny i otwarty. Spotyka się z Annie, mieszka sam w bloku. Ma cztery siostry, jego tata zostawił ich rodzinę, jak Louis miał 3 latka, a teraz jego mama ma nowego mężczyznę. Ma kilka tatuaży, lubi chodzić na imprezy.
Dylan Ryan Smith ( 21.03.1995, Londyn) - 19 lat. Zabawny i miły chłopak, jednak tylko z pozoru. Naprawdę zażywa narkotyki oraz zdradza swoją dziewczynę Rose. Nikt nie wie o jego nałogu. Przemyca narkotyki i sprzedaje je. Chce wciągnąć w to Rose. Jego mama umarła, a tata pije.


Niall James Horan (13.09.1994, Mullingar) - 19 lat. Miły, pomocny i zabawny chłopak z bogatej rodziny. Lubi grać na gitarze oraz w piłkę nożną. Przyjaźni się z Maya. Zakochał się w niej, próbuje jej to powiedzieć, ale boi się odrzucenia. Urodził się w Irlandii, ale zdecydował z rodzicami, że wyjadą do Anglii. 

2 komentarze:

  1. Masz błąd ,bo u Nialla piszę ,że ma dziewczynę Maye ,a u May jest napisane ,że jej się podoba Niall

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oo dzięki,teraz nie mogę tego poprawić.Zmienię to w piątek :)

      Usuń